Max-air be45-220m03 Кутија за ограничување на прекинувачот

BE45-220M03

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
BE41-210003 € 220.2 11 - 13 Недели
MT20-0DAD31S100 € 259.87 8 - 10 Недели
UT20-0DAD31 € 229.87 9 - 11 Недели
MT16.S4.F04-F07.CH14 LT € 387.08 7 - 9 Недели
UT13S3-VK64C10 € 336.49 24 - 26 Недели
UT18-3CAD31 € 264.25 11 - 13 Недели
MT 45-0EAE11 € 529.29 8 - 10 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Max-Air
Земја
Број на дел BE45-220M03
Внатрешен код 2111955
Прилагоден код 85365080
Технички спецификации BOX со 2 механички краеви на мозочен удар, SPDT сребрени контакти - 3A @250 VAC - 3A @30 VDC
Тежина 0.75

Опис

Набавете го производот Max-Air BE45-220M03 по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот BE45-220M03 , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот BE45-220M03 како и сите производи на Max-Air од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Max-Air . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Ознаки на брендот

Max-Air Technology

Вентили, активатори, прекинувачи и позиционери

Ознаки на производи

BE45-220M03