Max-air mt05-0aab11 Пневматски погон со двојно дејство

MT05-0AAB11

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
BE41-210003 € 220.2 11 - 13 Недели
MT20-0DAD31S100 € 259.87 8 - 10 Недели
UT20-0DAD31 € 229.87 9 - 11 Недели
MT16.S4.F04-F07.CH14 LT € 388.39 7 - 9 Недели
UT13S3-VK64C10 € 337.55 24 - 26 Недели
UT18-3CAD31 € 264.25 11 - 13 Недели
MT 45-0EAE11 € 529.29 8 - 10 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Max-Air
Земја
Број на дел MT05-0AAB11
Внатрешен код 4673722
Прилагоден код 8412390090
Технички спецификации МТ ДА МТ Серија МТ05-0ААБ11 Големина: 05 0: Двоен Постапувајќи А: Прирабници: F03/F05 О: Мозочен удар: 90° Б: Тип на приклучок: 11mm 1: Крајни капачиња Боја: Сина 1: Ротација: Стандардна ротација
Тежина 1

Опис

Набавете го производот Max-Air MT05-0AAB11 по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот MT05-0AAB11 , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот MT05-0AAB11 како и сите производи на Max-Air од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Max-Air . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Каталози

Ознаки на брендот

Max-Air Technology

Вентили, активатори, прекинувачи и позиционери