Max-air ut10-oaab31 пневматски побудувачкиот

UT10-OAAB31

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
BE41-210003 € 220.2 11 - 13 Недели
MT20-0DAD31S100 € 259.87 8 - 10 Недели
UT20-0DAD31 € 229.87 9 - 11 Недели
MT16.S4.F04-F07.CH14 LT € 387.08 7 - 9 Недели
UT13S3-VK64C10 € 336.49 24 - 26 Недели
UT18-3CAD31 € 264.25 11 - 13 Недели
MT 45-0EAE11 € 529.29 8 - 10 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Max-Air
Земја
Број на дел UT10-OAAB31
Внатрешен код 4287440
Прилагоден код 8412.39.0080
Технички спецификации МАКС-ВОЗДУХ ДВОЈНО ДЕЈСТВО ПОБУДУВАЧКИОТ UT10 ТЕХНОПОЛИМЕР ПОБУДУВАЧКИОТ, 90 СТЕПЕНИ СТАНДАРДНА РОТАЦИЈА, ДВОЈНО ДЕЈСТВО, F03 МОНТАЖЕН БОЛТ КРУГ, 11MM DSQ ЖЕНСКИ ДИСК, СТАНДАРД БУНА ЗАПТИВКИ, МЕТРИЧКИ ТЕМИ
Тежина 1.16

Опис

Набавете го производот Max-Air UT10-OAAB31 по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот UT10-OAAB31 , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот UT10-OAAB31 како и сите производи на Max-Air од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Max-Air . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Каталози

Ознаки на брендот

Max-Air Technology

Вентили, активатори, прекинувачи и позиционери