Megacon ELR-3F110/400V 604038 ЗЕМЈАТА ВИНА РЕЛЕ

ELR-3F110/400V 604038

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
AVH60 115-230 / 596120 € 817.19 8 - 10 Недели
KPM13M173E € 1145.92 8 - 10 Недели
KPM161E2 € 1053.24 8 - 10 Недели
KPM169E € 1114.1 10 - 12 Недели
596121 / AVH60 24 VDC 50-60Hz € 789.45 5 - 7 Недели
ELR-3C 110 VAC/DC 220-400 VAC / 604030 € 310.95 5 - 7 Недели
CH163-3,6 € 1770.14 8 - 10 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Megacon
Земја
Број на дел ELR-3F110/400V 604038
Внатрешен код 4818959
Технички спецификации ЕЛР-3Ф со АУКС 110... 400 V
Тежина 0.2

Опис

Набавете го производот Megacon ELR-3F110/400V 604038 по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот ELR-3F110/400V 604038 , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот ELR-3F110/400V 604038 како и сите производи на Megacon од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Megacon . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Каталози

Ознаки на брендот

Конектори и електронски компоненти