Megacon ELR-3F (604038) Земјата истекување реле, DIN железничка монтажа верзија

ELR-3F (604038)

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
AVH60 115-230 / 596120 € 817.19 8 - 10 Недели
KPM13M173E € 956.67 8 - 10 Недели
KPM161E2 € 1055.07 8 - 10 Недели
KPM169E € 1116.03 10 - 12 Недели
596121 / AVH60 24 VDC 50-60Hz € 789.45 5 - 7 Недели
ELR-3C 110 VAC/DC 220-400 VAC / 604030 € 310.95 5 - 7 Недели
CH163-3,6 € 1773.31 8 - 10 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Megacon
Земја
Број на дел ELR-3F (604038)
Внатрешен код 3388558
Прилагоден код 90303100
Технички спецификации 110-400V
Тежина 0.2

Опис

Набавете го производот Megacon ELR-3F (604038) по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот ELR-3F (604038) , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот ELR-3F (604038) како и сите производи на Megacon од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Megacon . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Каталози

Ознаки на брендот

Конектори и електронски компоненти

Ознаки на производи

ELR-3F (604038)