Megacon KPM161E2 (Aux Supply: 440/460V) не-latching релеи

KPM161E2 (Aux Supply: 440/460V)

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
AVH60 115-230 / 596120 € 817.19 8 - 10 Недели
KPM13M173E € 1145.92 8 - 10 Недели
KPM161E2 € 1053.24 8 - 10 Недели
KPM169E € 1114.1 10 - 12 Недели
596121 / AVH60 24 VDC 50-60Hz € 789.45 5 - 7 Недели
ELR-3C 110 VAC/DC 220-400 VAC / 604030 € 310.95 5 - 7 Недели
CH163-3,6 € 1770.14 8 - 10 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Megacon
Земја
Број на дел KPM161E2 (Aux Supply: 440/460V)
Внатрешен код 3409075
Технички спецификации Фреквенција: 50/60Hz Влез: ЛИНИЈА-ЗЕМЈА Скала: 0-1000кохм Изолација стража до 500V, 0-1Mohm
Тежина 4

Опис

Набавете го производот Megacon KPM161E2 (Aux Supply: 440/460V) по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот KPM161E2 (Aux Supply: 440/460V) , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот KPM161E2 (Aux Supply: 440/460V) како и сите производи на Megacon од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Megacon . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Каталози

Ознаки на брендот

Конектори и електронски компоненти