Megacon KPM163F (12-24V DC)

KPM163F (12-24V DC)

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
AVH60 115-230 / 596120 € 817.19 8 - 10 Недели
KPM13M173E € 1145.92 8 - 10 Недели
KPM161E2 € 1053.24 8 - 10 Недели
KPM169E € 1114.1 10 - 12 Недели
596121 / AVH60 24 VDC 50-60Hz € 789.45 5 - 7 Недели
ELR-3C 110 VAC/DC 220-400 VAC / 604030 € 310.95 5 - 7 Недели
CH163-3,6 € 1770.14 8 - 10 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Megacon
Земја
Број на дел KPM163F (12-24V DC)
Внатрешен код 4477709
Прилагоден код 8536508090
Технички спецификации Влез: L-E/CH163-5kVac скала: 0-10Mohn Излез: 4-20mA Заштитник за изолација, директен до 500V, до 5kV со адаптер, 0-10Mohm, без закопчување релеи, аналоген излезен сигнал
Тежина 0.85

Опис

Набавете го производот Megacon KPM163F (12-24V DC) по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот KPM163F (12-24V DC) , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот KPM163F (12-24V DC) како и сите производи на Megacon од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Megacon . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Каталози

Ознаки на брендот

Конектори и електронски компоненти