Megacon KPM163F AC TBC

KPM163F AC TBC

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
AVH60 115-230 / 596120 € 817.19 8 - 10 Недели
KPM13M173E € 1145.92 8 - 10 Недели
KPM161E2 € 1053.24 8 - 10 Недели
KPM169E € 1114.1 10 - 12 Недели
596121 / AVH60 24 VDC 50-60Hz € 789.45 5 - 7 Недели
ELR-3C 110 VAC/DC 220-400 VAC / 604030 € 310.95 5 - 7 Недели
CH163-3,6 € 1770.14 8 - 10 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Megacon
Земја
Број на дел KPM163F AC TBC
Внатрешен код 4714262
Технички спецификации Aux: AC ТБЦ фреквенција: 50/60Hz I/P: L-E, 0-690VAC скала: 0-10Mohm O/P: 4- 20mA Заштитник за изолација, директен до 500V, до 5kV со адаптер, 0-10Mohm, без закопчување релеи, аналоген излезен сигнал
Тежина 0.85

Опис

Набавете го производот Megacon KPM163F AC TBC по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот KPM163F AC TBC , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот KPM163F AC TBC како и сите производи на Megacon од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Megacon . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Каталози

Ознаки на брендот

Конектори и електронски компоненти