Megacon KPM165GF1/LF1 (12-24V DC Aux)

KPM165GF1/LF1 (12-24V DC Aux)

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
AVH60 115-230 / 596120 € 817.19 8 - 10 Недели
KPM13M173E € 956.67 8 - 10 Недели
KPM161E2 € 1055.07 8 - 10 Недели
KPM169E € 1116.03 10 - 12 Недели
596121 / AVH60 24 VDC 50-60Hz € 789.45 5 - 7 Недели
ELR-3C 110 VAC/DC 220-400 VAC / 604030 € 310.95 5 - 7 Недели
CH163-3,6 € 1773.31 8 - 10 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Megacon
Земја
Број на дел KPM165GF1/LF1 (12-24V DC Aux)
Внатрешен код 3382473
Технички спецификации AUX: опсег на скала TBC: 500kΩ - 5GΩ, излез до 20mA, максимум 500R До 10V, мин 100kohm Заштитник за изолација од 5 до 25kV со адаптер, 500KOHM-5GoHM, релеи без заклучување, аналоген излезен сигнал
Тежина 0.65

Опис

Набавете го производот Megacon KPM165GF1/LF1 (12-24V DC Aux) по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот KPM165GF1/LF1 (12-24V DC Aux) , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот KPM165GF1/LF1 (12-24V DC Aux) како и сите производи на Megacon од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Megacon . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Каталози

Ознаки на брендот

Конектори и електронски компоненти