Megacon KPW176A (Scale 260-0-2600kW) 3-фаза 3-жица Обратно и преоптоварување стража со аналоген излез

KPW176A (Scale 260-0-2600kW)

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
AVH60 115-230 / 596120 € 817.19 8 - 10 Недели
KPM13M173E € 956.67 8 - 10 Недели
KPM161E2 € 1055.07 8 - 10 Недели
KPM169E € 1116.03 10 - 12 Недели
596121 / AVH60 24 VDC 50-60Hz € 789.45 5 - 7 Недели
ELR-3C 110 VAC/DC 220-400 VAC / 604030 € 310.95 5 - 7 Недели
CH163-3,6 € 1773.31 8 - 10 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Megacon
Земја
Број на дел KPW176A (Scale 260-0-2600kW)
Внатрешен код 4805546
Прилагоден код 8536508090
Технички спецификации 200-240V 50/60Hz КТ: 3000/1А ВТ 690/230V скала 260-2600kW
Тежина 0.64

Опис

Набавете го производот Megacon KPW176A (Scale 260-0-2600kW) по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот KPW176A (Scale 260-0-2600kW) , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот KPW176A (Scale 260-0-2600kW) како и сите производи на Megacon од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Megacon . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Каталози

Ознаки на брендот

Конектори и електронски компоненти