Megatron P15P/S31 - 4K7 Потенциометар

P15P/S31 - 4K7

Добијте понуда

Состојба: Ново

Количина Единечна цена Испорака
box1 € 385.07 10 - 12 Недели

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
P15P - MK 10K OHMS € 233.73 11 - 13 Недели
EDCT 50 S 2410 € 1010.48 10 - 12 Недели
P15P/S31 - 4K7 € 385.07 10 - 12 Недели
MRL C 20 € 172.09 17 - 19 Недели
MDCT-20-K-2410 € 1042.4 10 - 12 Недели
MOZ30 1000 24 BZ K € 1113.95 27 - 29 Недели
HH2105 R10K W5% L0.25% € 573.17 7 - 9 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Megatron
Земја
Број на дел P15P/S31 - 4K7
Внатрешен код 523203
Прилагоден код 8533310000
Технички спецификации XKDZ15 4К7-ТЦ+
Тежина 0.46

Опис

Набавете го производот Megatron P15P/S31 - 4K7 по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот P15P/S31 - 4K7 , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот P15P/S31 - 4K7 како и сите производи на Megatron од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Megatron . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Ознаки на брендот

SAKAE MEGATRON-MÜNCHEN

Потенциометри, енкодери, сензори, оптоварувачки ќелии, засилувач, џојстици, копчиња и отпорници

Ознаки на производи

P15P31-4K7

P15P31-4K7