Megatron POT. P15P/S30 - 4K7 OHMS P15P30-4K7 ОЗНАЧУВАЊЕ AX 2000

POT. P15P/S30 - 4K7 OHMS

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
P15P - MK 10K OHMS € 233.73 11 - 13 Недели
EDCT 50 S 2410 € 1010.48 10 - 12 Недели
P15P/S31 - 4K7 € 385.07 10 - 12 Недели
MRL C 20 € 172.09 17 - 19 Недели
MDCT-20-K-2410 € 1042.4 10 - 12 Недели
MOZ30 1000 24 BZ K € 1113.95 27 - 29 Недели
HH2105 R10K W5% L0.25% € 573.17 7 - 9 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Megatron
Земја
Број на дел POT. P15P/S30 - 4K7 OHMS
Внатрешен код 486953
Прилагоден код 85333100
Технички спецификации ОЗНАЧУВАЊЕ P15P30-4K7 ОСКА 2000
Тежина 0.046

Опис

Набавете го производот Megatron POT. P15P/S30 - 4K7 OHMS по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот POT. P15P/S30 - 4K7 OHMS , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот POT. P15P/S30 - 4K7 OHMS како и сите производи на Megatron од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Megatron . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Каталози

Ознаки на брендот

SAKAE MEGATRON-MÜNCHEN

Потенциометри, енкодери, сензори, оптоварувачки ќелии, засилувач, џојстици, копчиња и отпорници

Ознаки на производи

POT. P15P/S30 - 4K7 OHMS