Merkle BMZ 250.140/100.02.201.165 S.BAO хидрауличен цилиндар

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Набавете го производот Merkle BMZ 250.140/100.02.201.165 S.BAO хидрауличен цилиндар по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот BMZ 250.140/100.02.201.165 S.BAO , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот BMZ 250.140/100.02.201.165 S.BAO како и сите производи на Merkle од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Merkle . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач.

Производ Единечна цена Испорака Производ link
HZ 250.32/20.04.204.550 S - 041721 € 876.34 7 - 9 Недели
BZ 500.32/20.77.201.025 / 013407 € 331.56 7 - 9 Недели
013833 € 203.06 5 - 7 Недели
BZ 500.25/16.02.201.010 € 252.61 6 - 8 Недели
FZ 250.25/16.03.201.040 € 387.66 7 - 9 Недели
BZ 500.40/25.33.201.025 G4.N40.m € 414.29 6 - 8 Недели
RZ500.40/25.01.201.10 € 340.16 7 - 9 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Merkle
Земја
Број на дел BMZ 250.140/100.02.201.165 S.BAO
Внатрешен код 4655619
Прилагоден код 84122180

Технички спецификации

Технички спецификации Напишете блок цилиндар за систем за мерење на позицијата тип цилиндар ознака БМЗ 250 дијаметар клипот 140 mm дијаметар прачка 100 mm Дизајн 02 = 4 монтажни дупки, вдлабнати во задниот дел, врска: цевка конец тип на функција 201 = двојно дејство мозочен удар 165 мм Специјален S = специјален цилиндар, отстапувајќи од стандардот AHP Систем за мерење на растојание подготвен за Balluff BTL-форма B.M18x1.5 затворен со VSTi завртка макс. работен притисок 320 бар цртеж број 13.63258.14
Тежина 148.5

Каталози

Ознаки на брендот

AHP Merkle

AHP Merkle GmbH

MARKLE

Хидраулични цилиндри, Хидраулични вентили и Хидраулични пумпи