Merkle BSE 250.50/32.02.4.201.375

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Набавете го производот Merkle BSE 250.50/32.02.4.201.375 по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот BSE 250.50/32.02.4.201.375 , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот BSE 250.50/32.02.4.201.375 како и сите производи на Merkle од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Merkle . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач.

Производ Единечна цена Испорака Производ link
HZ 250.32/20.04.204.550 S - 041721 € 876.34 7 - 9 Недели
BZ 500.32/20.77.201.025 / 013407 € 331.56 7 - 9 Недели
013833 € 203.06 5 - 7 Недели
BZ 500.25/16.02.201.010 € 252.61 6 - 8 Недели
FZ 250.25/16.03.201.040 € 387.66 7 - 9 Недели
BZ 500.40/25.33.201.025 G4.N40.m € 414.29 6 - 8 Недели
RZ500.40/25.01.201.10 € 340.16 7 - 9 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Merkle
Земја
Број на дел BSE 250.50/32.02.4.201.375
Внатрешен код 4976384
Прилагоден код 84798997

Технички спецификации

Технички спецификации Тип на лизгачка единица тип на цилиндар ознака БСЕ 250 Дијаметар на клипот 50 mm Дијаметар на лентата 32 мм Верзија 02 = дупки за монтирање, со столбови за водење и преден панел Тип на функција 201 = двојно дејство Број на водилки столбови 4 Мозочен удар 375 мм макс. работен притисок 250 бари А Ц Х Т У Н Г! За удари поголеми од 150 mm, Плочата за водење на лизгачот може да се поддржи.
Тежина 35.6

Каталози

Ознаки на брендот

AHP Merkle

AHP Merkle GmbH

MARKLE

Хидраулични цилиндри, Хидраулични вентили и Хидраулични пумпи