Merkle BZ 500.25/16.33.201.030 / 047599

Добијте понуда

Состојба: Ново

Количина Единечна цена Испорака
box1 € 294.75 7 - 9 Недели

qr_code
Набавете го производот Merkle BZ 500.25/16.33.201.030 / 047599 по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот BZ 500.25/16.33.201.030 / 047599 , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот BZ 500.25/16.33.201.030 / 047599 како и сите производи на Merkle од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Merkle . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач.

Производ Единечна цена Испорака Производ link
HZ 250.32/20.04.204.550 S - 041721 € 876.34 7 - 9 Недели
BZ 500.32/20.77.201.025 / 013407 € 331.56 7 - 9 Недели
013833 € 203.06 5 - 7 Недели
BZ 500.25/16.02.201.010 € 252.61 6 - 8 Недели
FZ 250.25/16.03.201.040 € 387.66 7 - 9 Недели
BZ 500.40/25.33.201.025 G4.N40.m € 414.29 6 - 8 Недели
RZ500.40/25.01.201.10 € 340.16 7 - 9 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Merkle
Земја
Број на дел BZ 500.25/16.33.201.030 / 047599
Внатрешен код 4899406
Прилагоден код 84122180

Технички спецификации

Технички спецификации Тип на блок цилиндар тип на цилиндар ознака БЗ 500 Дијаметар на клипот 25 mm Дијаметар на лентата 16мм Дизајн 33 = дупки за монтирање на страната, поврзување со О-прстен на страната Тип на функција 201 = двојно дејство Мозочен удар 30 мм макс. работен притисок 500 бари (според АХП 20178288)
Тежина 1.5

Каталози

Ознаки на брендот

AHP Merkle

AHP Merkle GmbH

MARKLE

Хидраулични цилиндри, Хидраулични вентили и Хидраулични пумпи