Merkle FZ 250.32/20.03.201.112 S.ENF (205499) AHP ПРИРАБНИЦА ЦИЛИНДАР

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Набавете го производот Merkle FZ 250.32/20.03.201.112 S.ENF (205499) AHP ПРИРАБНИЦА ЦИЛИНДАР по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот FZ 250.32/20.03.201.112 S.ENF (205499) , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот FZ 250.32/20.03.201.112 S.ENF (205499) како и сите производи на Merkle од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Merkle . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач.

Производ Единечна цена Испорака Производ link
HZ 250.32/20.04.204.550 S - 041721 € 876.34 7 - 9 Недели
BZ 500.32/20.77.201.025 / 013407 € 331.56 7 - 9 Недели
013833 € 203.06 5 - 7 Недели
BZ 500.25/16.02.201.010 € 252.61 6 - 8 Недели
FZ 250.25/16.03.201.040 € 387.66 7 - 9 Недели
BZ 500.40/25.33.201.025 G4.N40.m € 414.29 6 - 8 Недели
RZ500.40/25.01.201.10 € 340.16 7 - 9 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Merkle
Земја
Број на дел FZ 250.32/20.03.201.112 S.ENF (205499)
Внатрешен код 4669249
Прилагоден код 84122180

Технички спецификации

Технички спецификации Цртеж број 13.69746.04 тип цилиндар ознака FZ 250 Дијаметар на клипот 32 mm Дијаметар на прачка 20 mm Дизајн 03 = преку дупки, дното страна countersink, О-прстен врски на страната на прачка Тип на функција 201 = двојно дејство Мозочен удар 112 мм Специјален S = специјален цилиндар, различен од стандардот AHP Вентилација со пропустливи, неразбирливо макс. работен притисок 250 бар
Тежина 3.3

Каталози

Ознаки на брендот

AHP Merkle

AHP Merkle GmbH

MARKLE

Хидраулични цилиндри, Хидраулични вентили и Хидраулични пумпи