Merkle HZ 250.32/20.04.204.450.M.U.UD AHP хидрауличен цилиндар

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Набавете го производот Merkle HZ 250.32/20.04.204.450.M.U.UD AHP хидрауличен цилиндар по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот HZ 250.32/20.04.204.450.M.U.UD , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот HZ 250.32/20.04.204.450.M.U.UD како и сите производи на Merkle од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Merkle . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач.

Производ Единечна цена Испорака Производ link
HZ 250.32/20.04.204.550 S - 041721 € 876.34 7 - 9 Недели
BZ 500.32/20.77.201.025 / 013407 € 331.56 7 - 9 Недели
013833 € 203.06 5 - 7 Недели
BZ 500.25/16.02.201.010 € 252.61 6 - 8 Недели
FZ 250.25/16.03.201.040 € 387.66 7 - 9 Недели
BZ 500.40/25.33.201.025 G4.N40.m € 414.29 6 - 8 Недели
RZ500.40/25.01.201.10 € 340.16 7 - 9 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Merkle
Земја
Број на дел HZ 250.32/20.04.204.450.M.U.UD
Внатрешен код 4670804
Прилагоден код 84122180

Технички спецификации

Технички спецификации 172802 Тип на хидрауличен цилиндар тип цилиндар ознака HZ 250 Дијаметар на клипот 32 mm Дијаметар на прачка 20 mm Тип 04 = агол на предната и во средината Тип на функција 204 = двојно дејство со амортизација на крајната позиција од двете страни Мозочен удар 450 мм Поз. Слабеењето U = слабеење 90° надесно Порт промени U = пристаништа сврте 90° на лево макс. работен притисок 250 бар Клипот прачка крајот надворешен навој Кстг. Gew/должина d2 = M16, L3 = 50mm L2 прачка настрешница 65 mm Ве молиме имајте предвид kink отпор! (според АХП 90066938)
Тежина 6.5

Каталози

Ознаки на брендот

AHP Merkle

AHP Merkle GmbH

MARKLE

Хидраулични цилиндри, Хидраулични вентили и Хидраулични пумпи