Merkle MBZ 160.32/20.02.201.070 OM Цилиндар

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Набавете го производот Merkle MBZ 160.32/20.02.201.070 OM Цилиндар по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот MBZ 160.32/20.02.201.070 OM , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот MBZ 160.32/20.02.201.070 OM како и сите производи на Merkle од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Merkle . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач.

Производ Единечна цена Испорака Производ link
HZ 250.32/20.04.204.550 S - 041721 € 876.34 7 - 9 Недели
BZ 500.32/20.77.201.025 / 013407 € 331.56 7 - 9 Недели
013833 € 203.06 5 - 7 Недели
BZ 500.25/16.02.201.010 € 252.61 6 - 8 Недели
FZ 250.25/16.03.201.040 € 387.66 7 - 9 Недели
BZ 500.40/25.33.201.025 G4.N40.m € 414.29 6 - 8 Недели
RZ500.40/25.01.201.10 € 340.16 7 - 9 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Merkle
Земја
Број на дел MBZ 160.32/20.02.201.070 OM
Внатрешен код 4669582
Прилагоден код 84122180

Технички спецификации

Технички спецификации AHP блок цилиндар 165756yp блок цилиндар за магнетно поле сензор тип цилиндар ознака МБЗ 160 Дијаметар на клипот 32 mm Дијаметар на прачка 20 mm Тип 02 = 4 монтажни дупки, спуштени на задниот дел, врска: навој на цевката Тип на функција 201 = двојно дејство Мозочен удар 70 мм OM прекинувач = подготвен за сензори за магнетно поле макс. работен притисок 160 bar
Тежина 1.65

Каталози

Ознаки на брендот

AHP Merkle

AHP Merkle GmbH

MARKLE

Хидраулични цилиндри, Хидраулични вентили и Хидраулични пумпи