Mersen A072B2DAR0-24R Осигурувачи

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code

Набавете го производот Mersen A072B2DAR0-24R по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот A072B2DAR0-24R , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот A072B2DAR0-24R како и сите производи на Mersen од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Mersen . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Производ Единечна цена Испорака Производ link
T300512 / PC73UD12C900TF € 525.45 10 - 12 Недели
A480T2E € 487.96 7 - 9 Недели
A70P700-4 € 1184.16 13 - 15 Недели
F330239 € 182.17 5 - 7 Недели
A50QS250-4 € 299.55 7 - 9 Недели
7.5 URD 44 TTQF 2200 € 821.41 15 - 17 Недели
P220077 / PS273PREMCPS € 683.12 13 - 15 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Mersen
Земја
Број на дел A072B2DAR0-24R
Внатрешен код 532264
Прилагоден код 85351000

Технички спецификации

Технички спецификации Номинален напон AC UL: 7200 V Фреквенција: 50/60 Hz RoHS: Да Брзина/Функција: R-рејтинг Монтажа: навртувана AC Max IR/кршење капацитет: 1:50 kA Систем за индикација: Да Вид на систем за индикација: Визуелен индикатор Материјал за поврзување/терминали: Посребрен бакар Тип на поврзување/терминал: Завртка Тело/изолационен материјал: GMG Тежина на производот: 23 фунти Ширина на производот: 3.00 во Должина на производот: 19.25 во Висина на производот: 7,63 инчи Количина на продажниот пакет: по 1 Тежина на пакетот за продажба: 24.15 фунти Ширина на пакетот за продажба: 7,62 инчи Должина на пакетот за продажба: 19,38 инчи Висина на продажниот пакет: 3,12 инчи
Тежина 0.0315

Каталози

Ознаки на брендот

Ferraz

Ferraz Shawmut

Gould Shawmut

M. Schneider (Mersen)

Mersen (Ferraz Shawmut)

Осигурувачи, Осигурувачи, Четки, Колектори и Ленти