Mha zentgraf 3KH-DN13-G1/2-44HA-SB01

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Набавете го производот Mha Zentgraf 3KH-DN13-G1/2-44HA-SB01 по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот 3KH-DN13-G1/2-44HA-SB01 , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот 3KH-DN13-G1/2-44HA-SB01 како и сите производи на Mha Zentgraf од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Mha Zentgraf . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач.

Производ Единечна цена Испорака Производ link
MKHP SAE/SAEFS210 – DN 32 M10 € 479.64 8 - 10 Недели
P/N: 99004-20-011-28687, Type: PKH-DN10-112A Zn € 261.65 13 - 15 Недели
BKH-DN25-SAE420 M-112A Zn € 319.93 9 - 11 Недели
NDV DN20, G 1“ € 212.14 7 - 9 Недели
BKH-DN16-G1/2-4448 € 471.91 8 - 10 Недели
BKH-DN6-G1/4-442A € 352.29 13 - 15 Недели
49764 / MKHP420-G2 - DN 50 € 1682.58 9 - 11 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Mha Zentgraf
Земја
Број на дел 3KH-DN13-G1/2-44HA-SB01
Внатрешен код 4605533
Прилагоден код 8481 80 81

Технички спецификации

Технички спецификации 98405-01-006-43437 3/2-насочен топчест вентил L-дупка (SB01), позитивно преклопување, 90° префрлување патување ДН 13 - ПН400 Врски: G1/2 женски DIN ISO 228 Случај: 1.4571 Топчест приклучок: 1.4571 тврд хромиран Топчести заптивки: ПОМ со прстен за заштита од ерозија да се зголеми работниот век О-прстени: NBR Рачка: Zn, директно Т мин/макс: -30° C/+100° C
Тежина 4.9

Каталози

Ознаки на брендот

MHA

Топчести вентили