Mha zentgraf NDRV-G3/4 - DN 16 / 28978 Вентил за проверка на гас за инсталација на цевки NDRV

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Набавете го производот Mha Zentgraf NDRV-G3/4 - DN 16 / 28978 Вентил за проверка на гас за инсталација на цевки NDRV по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот NDRV-G3/4 - DN 16 / 28978 , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот NDRV-G3/4 - DN 16 / 28978 како и сите производи на Mha Zentgraf од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Mha Zentgraf . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач.

Производ Единечна цена Испорака Производ link
MKHP SAE/SAEFS210 – DN 32 M10 € 479.64 8 - 10 Недели
P/N: 99004-20-011-28687, Type: PKH-DN10-112A Zn € 261.65 13 - 15 Недели
BKH-DN25-SAE420 M-112A Zn € 319.93 9 - 11 Недели
NDV DN20, G 1“ € 212.14 7 - 9 Недели
BKH-DN16-G1/2-4448 € 471.91 8 - 10 Недели
BKH-DN6-G1/4-442A € 352.29 13 - 15 Недели
49764 / MKHP420-G2 - DN 50 € 1682.58 9 - 11 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Mha Zentgraf
Земја
Број на дел NDRV-G3/4 - DN 16 / 28978
Внатрешен код 1295120
Прилагоден код 84818081

Технички спецификации

Технички спецификации член број 94206-01-917-28978 MHA Еднонасочен вентил за контрола на проток за внатрешна инсталација NDRV ДН 16 - ПН350 Врски: G3/4 IG DIN ISO 228 Куќиште: челик, хром-VI-бесплатно О-прстени: NBR Притисок на отворање: 0,05 MPa Т мин/макс: -20° C/ + 100° C
Тежина 1.26

Каталози

Ознаки на брендот

MHA

Топчести вентили