Mindman MCMA-11-20-35 Минијатурен цилиндар

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Набавете го производот Mindman MCMA-11-20-35 Минијатурен цилиндар по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот MCMA-11-20-35 , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот MCMA-11-20-35 како и сите производи на Mindman од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Mindman . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач.

Производ Единечна цена Испорака Производ link
MACP401-10A-D € 264.33 10 - 12 Недели
MCJA-22-63-25 € 199.76 10 - 12 Недели
MCGB-03-12-20 € 188.15 10 - 12 Недели
MP43P-04-F3 € 175.67 10 - 12 Недели
MCGB-03-20-30-BSP € 310.93 6 - 8 Недели
MAFR401-15A-G € 174.09 10 - 12 Недели
MACP401-10A-D (fine filter) € 261.61 10 - 12 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Mindman
Земја
Број на дел MCMA-11-20-35
Внатрешен код 506279
Прилагоден код 8412.31

Технички спецификации

Тежина 1

Каталози

Ознаки на брендот

Mindman Pneumatics

Цилиндри, Вентили, Активатори и Grippers