Mindman PS-MCCG-50

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Набавете го производот Mindman PS-MCCG-50 по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот PS-MCCG-50 , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот PS-MCCG-50 како и сите производи на Mindman од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Mindman . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач.

Производ Единечна цена Испорака Производ link
MACP401-10A-D € 264.33 10 - 12 Недели
MCJA-22-63-25 € 199.76 10 - 12 Недели
MCGB-03-12-20 € 188.15 10 - 12 Недели
MP43P-04-F3 € 175.67 10 - 12 Недели
MCGB-03-20-30-BSP € 310.93 6 - 8 Недели
MAFR401-15A-G € 174.09 10 - 12 Недели
MACP401-10A-D (fine filter) € 261.61 10 - 12 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Mindman
Земја
Број на дел PS-MCCG-50
Внатрешен код 4857854
Прилагоден код 8412.90

Технички спецификации

Технички спецификации Комплет за печат за да одговараат на MCCG 50 отворот
Тежина 0.2

Каталози

Ознаки на брендот

Mindman Pneumatics

Цилиндри, Вентили, Активатори и Grippers