Motovario 4176374

4176374

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
NMRV-P090 15,0 200*24 35 B3 MV € 730.48 5 - 7 Недели
NMRV-P063 10,0 200*19 25 U MV € 520.08 5 - 7 Недели
NMRV050 € 350.92 5 - 7 Недели
NMRV-P110 € 1079.73 7 - 9 Недели
4003216 € 365.34 7 - 9 Недели
NMRV-P063 € 439.19 6 - 8 Недели
NMRV040 € 283.21 7 - 9 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Motovario
Земја
Број на дел 4176374
Внатрешен код 4803398
Технички спецификации TXF005 P160*14 160/14*30 Б5 СМ МВ Прилагодување = TX/F-прирабница/005/пам/макс.мин-1 = 1000,00/мин.мин.1 = 170,00 ABM.погонска страна = Ø160x14 (IEC71 B5) /Дим.Излезна прирабница = Ø160/ABM.Излезно вратило = Ø14x30 Позиција за инсталација = B5/Прилагодување на брзината = Рачно/Pos.1/Брзина -Прилагодување на тркалото или скалата RAL 5010 сина
Тежина 3.88

Опис

Набавете го производот Motovario 4176374 по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот 4176374 , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот 4176374 како и сите производи на Motovario од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Motovario . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Каталози

Ознаки на брендот

Spaggiari Trasmissioni

Моторедуктори, мотоваријатори, електрични мотори и менувачи