Motovario 4225431

4225431

Добијте понуда

Состојба: Ново

Количина Единечна цена Испорака
box1 € 255.04 7 - 9 Недели

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
NMRV-P090 15,0 200*24 35 B3 MV € 730.48 5 - 7 Недели
NMRV-P063 10,0 200*19 25 U MV € 520.08 5 - 7 Недели
NMRV050 € 350.92 5 - 7 Недели
NMRV-P110 € 1079.73 7 - 9 Недели
4003216 € 365.34 7 - 9 Недели
NMRV-P063 € 439.19 6 - 8 Недели
NMRV040 € 283.21 7 - 9 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Motovario
Земја
Број на дел 4225431
Внатрешен код 4772040
Технички спецификации SW030PA 15.0 090*11 14 UMV Завртка = PAM SW/030/пренос (i) = 15.00/ABM.Страна на возење = Ø90x11 (IEC63 B14) Дим.Излезно шупливо вратило = Ø14/Позиција на инсталација = U/излезна прирабница = нога -PA-/RAL 5010 сина
Тежина 1.16

Опис

Набавете го производот Motovario 4225431 по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот 4225431 , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот 4225431 како и сите производи на Motovario од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Motovario . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Каталози

Ознаки на брендот

Spaggiari Trasmissioni

Моторедуктори, мотоваријатори, електрични мотори и менувачи