Motovario b083sc

B083SC

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
NMRV-P090 15,0 200*24 35 B3 MV € 730.48 5 - 7 Недели
NMRV-P063 10,0 200*19 25 U MV € 520.08 5 - 7 Недели
NMRV050 € 350.92 5 - 7 Недели
NMRV-P110 € 1079.73 7 - 9 Недели
4003216 € 365.34 7 - 9 Недели
NMRV-P063 € 439.19 6 - 8 Недели
NMRV040 € 283.21 7 - 9 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Motovario
Земја
Број на дел B083SC
Внатрешен код 4621506
Технички спецификации 4066810 9,50 250*28 40 Б3 МВ Конус поттикне опрема = PAM B/083/S прирабница/C шупливо вратило/сооднос (i) = 29.50 ABM.погонска страна = Ø250x28 (IEC100-112 B5) /Излезно вратило = Ø40/Позиција на инсталација = B3 RAL 5010 сина *** Спецификација*** На подмачкување = Во Блазија 220
Тежина 77.14

Опис

Набавете го производот Motovario B083SC по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот B083SC , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот B083SC како и сите производи на Motovario од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Motovario . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Каталози

Ознаки на брендот

Spaggiari Trasmissioni

Моторедуктори, мотоваријатори, електрични мотори и менувачи