Motovario b 083uc 1/144,77 редуктор

B 083UC 1/144,77

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
NMRV-P090 15,0 200*24 35 B3 MV € 730.48 5 - 7 Недели
NMRV-P063 10,0 200*19 25 U MV € 520.08 5 - 7 Недели
NMRV050 € 350.92 5 - 7 Недели
NMRV-P110 € 1079.73 7 - 9 Недели
4003216 € 365.34 7 - 9 Недели
NMRV-P063 € 439.19 6 - 8 Недели
NMRV040 € 283.21 7 - 9 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Motovario
Земја
Број на дел B 083UC 1/144,77
Внатрешен код 4796862
Технички спецификации Б083УЦ 144,77 200*19 40 Б6 МВ Спирален наклон опрема = PAM B/083/U-Универзален/C-шупливо вратило/сооднос на менувачот (i) = 144.77 dim.влезна страна = Ø200x19 (IEC80 B5) /dim.излезно вратило = Ø40/Монтажна позиција = B6/RAL 5010 сина *** Спецификација*** НА подмачкување = минерално масло ISO VG220
Тежина 28

Опис

Набавете го производот Motovario B 083UC 1/144,77 по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот B 083UC 1/144,77 , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот B 083UC 1/144,77 како и сите производи на Motovario од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Motovario . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Каталози

Ознаки на брендот

Spaggiari Trasmissioni

Моторедуктори, мотоваријатори, електрични мотори и менувачи