Motovario ba73uc 120,34 160*14 35 u mv

BA73UC 120,34 160*14 35 U MV

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
NMRV-P090 15,0 200*24 35 B3 MV € 730.48 5 - 7 Недели
NMRV-P063 10,0 200*19 25 U MV € 520.08 5 - 7 Недели
NMRV050 € 350.92 5 - 7 Недели
NMRV-P110 € 1079.73 7 - 9 Недели
4003216 € 365.34 7 - 9 Недели
NMRV-P063 € 439.19 6 - 8 Недели
NMRV040 € 283.21 7 - 9 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Motovario
Земја
Број на дел BA73UC 120,34 160*14 35 U MV
Внатрешен код 4860694
Технички спецификации ۴۰۵۳۷۳۱ Поттикнува наклон опрема = PAM B/A73/U-универзална/C шупливи вратило/пренос (i) = 120.34 Abm.Drive страна = Ø160x14 (IEC71 B5) /Abm.Излезна вратило = Ø35/Инсталација позиција = U/RAL 5010 сина *** Спецификација*** Излезна страна на лежиштето = топчести лежишта ON лежиште погонска страна = топчести лежишта 2RS1/ON подмачкување = минерално масло SAE 85W-140
Тежина 13

Опис

Набавете го производот Motovario BA73UC 120,34 160*14 35 U MV по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот BA73UC 120,34 160*14 35 U MV , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот BA73UC 120,34 160*14 35 U MV како и сите производи на Motovario од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Motovario . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Каталози

Ознаки на брендот

Spaggiari Trasmissioni

Моторедуктори, мотоваријатори, електрични мотори и менувачи