Motovario cb143uc

CB143UC

Добијте понуда

Состојба: Ново

Количина Единечна цена Испорака
box1 € 4246.56 30 - 32 Недели

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
NMRV-P090 15,0 200*24 35 B3 MV € 730.48 5 - 7 Недели
NMRV-P063 10,0 200*19 25 U MV € 520.08 5 - 7 Недели
NMRV050 € 350.92 5 - 7 Недели
NMRV-P110 € 1079.73 7 - 9 Недели
4003216 € 365.34 7 - 9 Недели
NMRV-P063 € 439.19 6 - 8 Недели
NMRV040 € 283.21 7 - 9 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Motovario
Земја
Број на дел CB143UC
Внатрешен код 4719811
Технички спецификации 187,24 70 В5+ТП112МС4 Спирален наклон опрема = компактен CB/143/U-универзален/C шупливо вратило/пренос (i) = 187.24 Излезна вратило = Ø70/Позиција на инсталација = V5/RAL 5010 сина *** Мотор*** трифазна струја/112/4/3 kW/S1/Не е задолжително/Премиум ефикасност Стандарди = CE/200/346-220/380 V/50-60 Hz/Класа на изолација = F/IP55/само-вентилирани Не е насликана/терминална кутија = POS.1/добавувач = MotoVario *** Спецификација*** НА подмачкување = Земјиште нафта Менувач моќност 220
Тежина 162.2

Опис

Набавете го производот Motovario CB143UC по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот CB143UC , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот CB143UC како и сите производи на Motovario од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Motovario . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Каталози

Ознаки на брендот

Spaggiari Trasmissioni

Моторедуктори, мотоваријатори, електрични мотори и менувачи