Motovario chfa42 60,67 160 25*50 u+tbh63b6

CHFA42 60,67 160 25*50 U+TBH63B6

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
NMRV-P090 15,0 200*24 35 B3 MV € 730.48 5 - 7 Недели
NMRV-P063 10,0 200*19 25 U MV € 520.08 5 - 7 Недели
NMRV050 € 350.92 5 - 7 Недели
NMRV-P110 € 1079.73 7 - 9 Недели
4003216 € 365.34 7 - 9 Недели
NMRV-P063 € 439.19 6 - 8 Недели
NMRV040 € 283.21 7 - 9 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Motovario
Земја
Број на дел CHFA42 60,67 160 25*50 U+TBH63B6
Внатрешен код 4658778
Технички спецификации MV_CX_КОМП Серија = HA/поттикне опрема = Компактен CH/F прирабница/A42/степен на пренос (i) = 60.67 Излезна прирабница = Ø160/ABM.Излезна вратило = Ø25x50/Позиција на монтирање = U/Ral 5010 Сина *** Мотор*** Трифазен мотор на сопирачката/063/6/0,12 kW/S1/hr (напон +/ -5%) Висока ефикасност/Стандарди = CE/255/440 V/60 Hz/класа на изолација = F/IP54/само-вентилирана Сопирач = MS AC/директен/255/440V-60Hz/3,5 Nm/Не е обоен Терминална кутија = POS.1/добавувач = MotoVario *** Спецификација*** CX подмачкување = Во Блазија 220
Тежина 10

Опис

Набавете го производот Motovario CHFA42 60,67 160 25*50 U+TBH63B6 по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот CHFA42 60,67 160 25*50 U+TBH63B6 , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот CHFA42 60,67 160 25*50 U+TBH63B6 како и сите производи на Motovario од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Motovario . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Каталози

Ознаки на брендот

Spaggiari Trasmissioni

Моторедуктори, мотоваријатори, електрични мотори и менувачи