Motovario db90s2/4

DB90S2/4

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
NMRV-P090 15,0 200*24 35 B3 MV € 730.48 5 - 7 Недели
NMRV-P063 10,0 200*19 25 U MV € 520.08 5 - 7 Недели
NMRV050 € 350.92 5 - 7 Недели
NMRV-P110 € 1079.73 7 - 9 Недели
4003216 € 365.34 7 - 9 Недели
NMRV-P063 € 439.19 6 - 8 Недели
NMRV040 € 283.21 7 - 9 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Motovario
Земја
Број на дел DB90S2/4
Внатрешен код 4043256
Технички спецификации 1.4/1.1 230-50 Б5 ФМ ИП55 М065 Мотор = трифазни струјни поломи. Сопирање./090s/2-4/1,4/1,1 kW/S1/Нова серија/230 V 50 Hz/Класа на изолација = F/IP55/B5/Ø200/Ø24x50/само-вентилиран Сопирач = FM-DC/исклучен/230VAC-103VDC/исправувач = NBR половина бран Стандардна вентилација на рацете Pos.1/Не е насликана/добавувач = Motovario *** Спецификација*** Приклучна кутија = алуминиумска трифазна струја STD/вртежен момент на сопирачките = Специјални N° SP.M065
Тежина 20.99

Опис

Набавете го производот Motovario DB90S2/4 по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот DB90S2/4 , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот DB90S2/4 како и сите производи на Motovario од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Motovario . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Каталози

Ознаки на брендот

Spaggiari Trasmissioni

Моторедуктори, мотоваријатори, електрични мотори и менувачи