Motovario h082 22,80 300*38 50*100 b3 mv Редуктор

H082 22,80 300*38 50*100 B3 MV

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
NMRV-P090 15,0 200*24 35 B3 MV € 730.48 5 - 7 Недели
NMRV-P063 10,0 200*19 25 U MV € 520.08 5 - 7 Недели
NMRV050 € 350.92 5 - 7 Недели
NMRV-P110 € 1079.73 7 - 9 Недели
4003216 € 365.34 7 - 9 Недели
NMRV-P063 € 439.19 6 - 8 Недели
NMRV040 € 283.21 7 - 9 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Motovario
Земја
Број на дел H082 22,80 300*38 50*100 B3 MV
Внатрешен код 1262944
Технички спецификации ШтирнРад = Пам Х/Т-Фукс/ 082/Уберсетцунг (i) =22,80/Абм.Антриебсејт = Ø300х38 (IEC132 Б5) Абм.Абтриебсуел=Ø50x100/ Ајнбаулаге=Б3/Рал 5010 Блау
Тежина 286

Опис

Набавете го производот Motovario H082 22,80 300*38 50*100 B3 MV по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот H082 22,80 300*38 50*100 B3 MV , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот H082 22,80 300*38 50*100 B3 MV како и сите производи на Motovario од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Motovario . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Каталози

Ознаки на брендот

Spaggiari Trasmissioni

Моторедуктори, мотоваријатори, електрични мотори и менувачи