Motovario mv_onba

MV_ONBA

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
NMRV-P090 15,0 200*24 35 B3 MV € 730.48 5 - 7 Недели
NMRV-P063 10,0 200*19 25 U MV € 520.08 5 - 7 Недели
NMRV050 € 350.92 5 - 7 Недели
NMRV-P110 € 1079.73 7 - 9 Недели
4003216 € 365.34 7 - 9 Недели
NMRV-P063 € 439.19 6 - 8 Недели
NMRV040 € 283.21 7 - 9 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Motovario
Земја
Број на дел MV_ONBA
Внатрешен код 4624286
Технички спецификации Б103СЦ 47,28 300*38 50 В5 МВ Конусна опрема = PAM B/103/S прирабница/C шупливо вратило/сооднос на пренос (i) = 47.28 ABM.Погонска страна = Ø300x38 (IEC132 B5) /Дим.Излезно вратило = Ø50/Позиција на монтирање = V5 RAL 5010 сина *** Спецификација*** НА подмачкување = Ени Блазија 220
Тежина 60

Опис

Набавете го производот Motovario MV_ONBA по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот MV_ONBA , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот MV_ONBA како и сите производи на Motovario од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Motovario . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Каталози

Ознаки на брендот

Spaggiari Trasmissioni

Моторедуктори, мотоваријатори, електрични мотори и менувачи

Ознаки на производи

MV_ONBA