Nordelettronica C002873 000.310.02

Добијте понуда

Состојба: Ново

Количина Единечна цена Испорака
box1 € 171.6 6 - 8 Недели

qr_code

Набавете го производот Nordelettronica C002873 000.310.02 по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот C002873 000.310.02 , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот C002873 000.310.02 како и сите производи на Nordelettronica од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Nordelettronica . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Производ Единечна цена Испорака Производ link
NE256 OEM € 368.95 6 - 8 Недели
1432.183.02 € 239.1 6 - 8 Недели
624.213.02 € 348.35 6 - 8 Недели
080h30000036000 € 260.7 7 - 9 Недели
NE185 € 400.61 6 - 8 Недели
NE355 (1551.185.03) € 257.93 6 - 8 Недели
1350.185.02 € 397 7 - 9 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Nordelettronica
Земја
Број на дел C002873 000.310.02
Внатрешен код 4615431

Технички спецификации

Тежина 0.25

Каталози

Ознаки на брендот

Полначи за батерии, сензори за температура и сензори за ниво на резервоарот

Ознаки на производи

C002873 000.310.02