Omega bv1000trn025a nsf/ansi сертифицирани мерачи на проток на турбини

BV1000TRN025A

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
FMA1003A-V1 € 1667.2 13 - 15 Недели
HHT13-KIT € 752.69 6 - 8 Недели
OM-DVCV € 548.07 7 - 9 Недели
OB-200-16 € 317.95 20 - 22 Недели
RTD-NPT-72-E-DUAL-1/4-MTP € 416.21 11 - 13 Недели
HHF142B € 1768.01 10 - 12 Недели
88003K-IEC € 393.77 13 - 15 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Omega
Земја
Број на дел BV1000TRN025A
Внатрешен код 4875916
Технички спецификации Мерач на проток на турбина, 0,026 до 0,65 GPM, трогамид, 1/4 “NPT, 3 пински мини DIN
Тежина 0.5

Опис

Набавете го производот Omega BV1000TRN025A по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот BV1000TRN025A , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот BV1000TRN025A како и сите производи на Omega од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Omega . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Каталози

Ознаки на брендот

NEWPORT ELECTRONICS (OMEGA)

Omega Engineering

Omegadyne

OMEGA ENGINEERING INC

NEWPORT OMEGA

Сонди, Термометри, Сензори, Релеи, Вентили, Прекинувачи, Мерачи, Трансдуцери, Регулатори и Грејачи