Omega bv2000trn250b Турбина мерач на проток

BV2000TRN250B

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
FMA1003A-V1 € 1667.2 13 - 15 Недели
HHT13-KIT € 752.69 6 - 8 Недели
OM-DVCV € 548.07 7 - 9 Недели
OB-200-16 € 317.95 20 - 22 Недели
RTD-NPT-72-E-DUAL-1/4-MTP € 416.21 11 - 13 Недели
HHF142B € 1768.01 10 - 12 Недели
88003K-IEC € 393.77 13 - 15 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Omega
Земја
Број на дел BV2000TRN250B
Внатрешен код 4673326
Прилагоден код 90261021
Технички спецификации NSF/ANSI сертифицирани мерачи на проток на турбини Мерач на проток на турбина, 0,26 до 6,6 GPM, трогамид, 3/8 “NPT, 1M кабел
Тежина 0.015

Опис

Набавете го производот Omega BV2000TRN250B по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот BV2000TRN250B , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот BV2000TRN250B како и сите производи на Omega од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Omega . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Каталози

Ознаки на брендот

NEWPORT ELECTRONICS (OMEGA)

Omega Engineering

Omegadyne

OMEGA ENGINEERING INC

NEWPORT OMEGA

Сонди, Термометри, Сензори, Релеи, Вентили, Прекинувачи, Мерачи, Трансдуцери, Регулатори и Грејачи

Ознаки на производи

BV2000TRN250B