Pneumatrol R2518PKS0B Рефлекс електромагнетниот вентил

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Набавете го производот Pneumatrol R2518PKS0B Рефлекс електромагнетниот вентил по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот R2518PKS0B , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот R2518PKS0B како и сите производи на Pneumatrol од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Pneumatrol . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач.

Производ Единечна цена Испорака Производ link
T2518PK00B € 249.45 8 - 10 Недели
RGR2518PKS0T (R2518PKS0T) € 195.83 6 - 8 Недели
VSKC15P € 251 6 - 8 Недели
C1518PB00B € 229.69 6 - 8 Недели
E2518CA00BAM € 547.84 17 - 19 Недели
RGE65180P00B0N € 1418.54 19 - 21 Недели
cod.C1518P0000 € 255.34 17 - 19 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Pneumatrol
Земја
Број на дел R2518PKS0B
Внатрешен код 401682
Прилагоден код 84812090

Технички спецификации

Технички спецификации Електромагнетен вентил за пневматрол
Тежина 0.44

Ознаки на брендот

RGS Electro-Pneumatics - now Pneumatrol

Baldwin Fluid Power Limited

Вентили, соленоиди, активатори, трансдуцери и цилиндри

Ознаки на производи

R2518PKS0B

R2518PKS0B

R2518PKS0-B