Pneumax RS.UAC1 магнетен сензор

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Набавете го производот Pneumax RS.UAC1 магнетен сензор по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот RS.UAC1 , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот RS.UAC1 како и сите производи на Pneumax од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање. ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD. е овластен Pneumax Препродавач во Македонија.
Производ Единечна цена Испорака Производ link
1763.80.NR € 1250.1 13 - 15 Недели
771.32.0.1.AC.M2 € 232.62 11 - 13 Недели
772.32.0.1AC.M2 € 186.67 11 - 13 Недели
1740.50.NR € 344.1 5 - 7 Недели
773.32.0.1C.M2 € 186.67 11 - 13 Недели
0001344531E € 232.18 13 - 15 Недели
2308.52.00.39.02 € 154.73 5 - 7 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Pneumax
Земја
Број на дел RS.UAC1
Внатрешен код 415043
Прилагоден код 85312020

Технички спецификации

Технички спецификации Магнетен сензор, електричен (AC/DC) со LED - N.O., вкл. приклучок со C1 кабел (2.5m), 2 пински Рид верзија За вратоврска прачка, профилирана цевка, мали и кратки мозочни цилиндри
Тежина 0.541

Ознаки на брендот

Цилиндри, активатори и вентили

Ознаки на производи

RS.UAC1