Riegler p/n: 100121, Type: FU 814 Филтер регулатор

p/n: 100121, Type: FU 814

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
P/N: 100887 Type: 737.603 € 453.27 8 - 10 Недели
105946 / 3.DM.80025 € 273.96 9 - 11 Недели
P/N: 100902 Type: 737.903 € 556.75 5 - 7 Недели
100294 / FU 923 € 171.69 6 - 8 Недели
P/N: 100959, Type: 650 E/K-HA € 196.84 5 - 7 Недели
P/N: 100885, Type: 737.601 € 327.74 6 - 8 Недели
101433 / 200.08 / DRV 200 € 952.51 6 - 8 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Riegler
Земја
Број на дел p/n: 100121, Type: FU 814
Внатрешен код 4192978
Прилагоден код 84811005
Технички спецификации со PC сад, Заштитен кафез, Манометар, 5 µm, Големина 2, G 1/2, Контролен опсег 0.5-8 bar, Полу
Тежина 1

Опис

Набавете го производот Riegler p/n: 100121, Type: FU 814 по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот p/n: 100121, Type: FU 814 , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот p/n: 100121, Type: FU 814 како и сите производи на Riegler од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Riegler . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Каталози

Ознаки на брендот

Вентили, регулатори, спојки, црева, фитинзи, активатори и цилиндри

Ознаки на производи

Art.No. 100121, Type: FU 814