Riegler p/n: 100314, Type: FU 934 Вентил за полнење

p/n: 100314, Type: FU 934

Добијте понуда

Состојба: Ново

Цена: на барање

Време на достава: испрати барање

qr_code
Производ Единечна цена Испорака Производ link
P/N: 100887 Type: 737.603 € 453.27 8 - 10 Недели
105946 / 3.DM.80025 € 273.96 9 - 11 Недели
P/N: 100902 Type: 737.903 € 556.75 5 - 7 Недели
100294 / FU 923 € 171.69 6 - 8 Недели
P/N: 100959, Type: 650 E/K-HA € 196.84 5 - 7 Недели
P/N: 100885, Type: 737.601 € 327.74 6 - 8 Недели
101433 / 200.08 / DRV 200 € 875 5 - 7 Недели
Прикажи повеќе

Карактеристики

Производителот Riegler
Земја
Број на дел p/n: 100314, Type: FU 934
Внатрешен код 2331014
Прилагоден код 84812090
Технички спецификации (старт-ап вентил)” FUTURA “, Големина 2, G 1/2, Влезен притисок 2.5 - 16 bar, Температура -10° C до 50° C
Тежина 0.53

Опис

Набавете го производот Riegler p/n: 100314, Type: FU 934 по компетитивна цена во Македонија , со помош на нашиот професионален тим. Доколку сакате да го купите производот p/n: 100314, Type: FU 934 , Вие сте на вистинското место. Со помош на нашата развиена дистрибутивна мрежа, можете да го набавите производот p/n: 100314, Type: FU 934 како и сите производи на Riegler од нашата компанија. Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари. Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум. Енапарт не е овластен Македонија дистрибутер на Riegler . Сите брендови и логоа кои се прикажани на овој веб сајт припаѓаат на нивните сопственици. Нашата компанија врши продажба на производи во својство на препродавач. Со задоволство ќе Ви ја испратиме нашата понуда, доколку го пополните формуларот за контакт или ни испратите е-маил со Вашето барање.

Каталози

Ознаки на брендот

Вентили, регулатори, спојки, црева, фитинзи, активатори и цилиндри