Scancon SCA24AV-180-V05-04-09-64 Мини енкодери
SCA24AV-180-V05-04-09-64
img
Дијаметар: 24 mm
Резолуција: 0 - 5V или 0 - 10V
шупливо вратило: ø 2 mm до 1/4 во Тем