Scancon 2REX-A-500-SA-M-10-20 Поранешен доказ
2REX-A-500-SA-M-10-20
img
Дијаметар: 68 mm
Резолуција: до 10.000 ppr Врат
ило: ø 10 mm до 11 mm Тем