Доколку сакате да го купите производот 2REX-A-2000-SR-N-10-30 , Вие сте на вистинското место.
Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари.
Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум.
Дијаметар: 68 mm до 115 mm Резолуција: до 10.000 ppr Врат ило: ø 10 mm до 5/8 во Тем пература: -40° C до 70° C (оперативен) IP рејтинг: 66 (67 опција)