Scancon 2REX-H-5000-SA-L-10-30 Поранешен доказ
2REX-H-5000-SA-L-10-30
img
Дијаметар: 68 mm
Резолуција: до 10.000 ppr Шу
пливо вратило: ø 10 mm до 15 mm Тем