Доколку сакате да го купите производот 2REX-H-5-SA-N-10-30 , Вие сте на вистинското место.
Со нашите професионални услуги ќе Ви помогнеме да заштедите време и пари.
Се стремиме кон тоа да ги сведеме Вашите трошоци и време при процесот на набавка на минимум.
Дијаметар: 68 mm Резолуција: до 10.000 ppr Шу пливо вратило: ø 10 mm до 15 mm Тем пература: -40° C до 70° C (оперативен) IP рејтинг: 66 (67 опција)