Scancon EXAGN-S101G-14-16-H-SA Поранешен доказ
EXAGN-S101G-14-16-H-SA
img
Дијаметар: 78 mm
Резолуција: До 16 бита (Singleturn) До 30 бита (Multiturn) Шу
пливо вратило: ø 14 mm и ø 16 mm Тем