Scancon EXMEN-DPC1B-00-16-H-SA-01 Поранешен доказ
EXMEN-DPC1B-00-16-H-SA-01
img
Дијаметар: 78 mm
Резолуција: До 16 бита (Singleturn) До 30 бита (Multiturn) Шу
пливо вратило: ø 14 mm и ø 16 mm Тем