Scancon SCH86BEX-50-SR-D-10-30 Поранешен доказ
SCH86BEX-50-SR-D-10-30
img
Дијаметар: 68 mm
Резолуција: до 10.000 ppr Шу
пливо вратило: ø 10 mm и 16 mm Тем