Scancon SCA24EX-2000-AL-D-6-14-65-01 Поранешен доказ
SCA24EX-2000-AL-D-6-14-65-01
img
Дијаметар: 24 mm
Резолуција: до 3.600 ppr Врат
ило: ø 4 mm до ø 6 mm Тем