Scancon SCH94FO-2048-MTI-12-27 Оптички влакна
SCH94FO-2048-MTI-12-27
img
Дијаметар: 94 mm
Резолуција: до 12.500 ppr Шу
пливо вратило: ø 12 mm до ø 17 mm Тем